מתנות לחג לעובדים – אך לא תפשלו

מתנות לחג לעובדים

אחד הדברים שבגללם עסק מתפקד באופן בריא, נמצא בעובדה שלפני החגים, יודעים בעלי העסק לפרגן לעובדים שלהם ולתת להם את ההרגשה שהם חלק אינטגרלי מהחברה. עובדים שמקבלים הרגשה כזו שמעריכים אותם, נותנים מעצמם יותר. כך עסק מתפקד בצורה בריאה, נעימה ורווחית.

למה כדאי להשקיע בעובדים לפני החגים

בכל מקום עבודה, ולא ממש חשוב איזה, קיימת – מעבר לעובדה שזו חובה – חלוקת מתנות לעובדים, הקליקו למידע. דבר זה תורם המון לאחידות והרגשת העובדים באשר להערכה שהחברה מראה ומרעיפה כלפיהם אך יותר מזה, היא גורמת לעובד להרגיש מחובר יותר למקום העבודה

לא בכל מקום זה מורגש, משום שכנראה לא בכל מקום מביאים לעובדים את המתנה הראויה והמכובדת, שתספיק כדי שהם יהיו וירגישו מוערכים מספיק. אלו שכן מביאים מתנות, כדאי יהיה להשקיע ולברר בדיוק איך ניתן לצ'פר את העובדים אל מעבר לסתם חלוקת מתנה פשוטה.

מתנות לחג לעובדים – איך לא תפשלו

עובדים, בכל מקום עבודה בעולם, רוצים לדעת שמעריכים אותם. אפשר לחלק מתנות כל השנה ועל בסיס יומי אך עדיין, דבר זה לא יתרום בהכרח למצב תפקוד העובדים משום שמעבר לכך שהם רק מעוניינים במתנות כביכול, הם קודם כל בני אדם שרוצים מחמאה. 

מחמאה לעובד יכולה להיעשות בעל פה או על ידי מתנה. לפני החגים ההערכה אליהם מתבטאת על ידי חלוקת מתנות, ראו למשל מתנות מקוריות לראש השנה, אך מעבר לכך, כדאי בנוסף לתת ברכה אישית, שתגרום לעובד להרגיש שהוא לא עובד רובוט שמקבל מתנה לפני חג אלא גם מילה טובה.

איזה מתנה נותנים לעובדים

לא חסרות מתנות שאפשר להביא לעובדים לפני החגים. מתנה יכולה להתבטא בהמון צורות ובמגוון רעיונות. כל מקום נותן ומחלק את המתנות שלו לעובדים בצורה מסוימת. ישנם מקומות שהמתנה לחג תהיה ספר בישול ויין ובאחרים, תלושים לקניות

כל בית עסק מתנהל אחרת באשר למתנות שהוא נותן לעובדים. לא בכל מקום עבודה, תתאים אותה המתנה. מתנה שתתקבל יפה בחברת הייטק, לא בטוח שתתקבל באותה הצורה לעובדי מפעל ולהיפך.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...