נתקעתם בדרך? הזמינו שירותי מוסך נייד לרכב!

1927525-min

כמעט כל אחד מאיךנו נתקל במצב שבו הוא נתקע עם הרכב ולכן נאלץ לוותר על הנסיעה, להמתים לחילוץ ולשנות את התוכניות שלו. זהו מצב שמחייב תגובה מיידית ותגובה שגויה עלולה לגרום נזק חמור, כשלעתים מדובר במצב חירום של ממש. מקרים פשוטים יחסית מתרחשים בחניון כאשר הרכב אינו מניע משום שהמצבר התרוקן או התקלקל, או שנוצר פנצ'ר בגלגל, ואז תצטרכו לפתור את הבעיה בעצמכם (החלפת גלגל), בעזרת רכב אחר (מילוי מצבר) או להזעיק אנשי מקצוע כדי להחליף מצבר אן לטפל בתקלה מורכבת יותר. הבעיות הקשות יותר מתעוררות כאשר נתקעתם בשטח או במקום מרוחק.

הזמנת שירותי מוסך נייד

במקרים כאלה, כמו רכב שטח תקוע בדיונת חול או מכונית תקועה באזור מדברי – תצטרכו להזעיק סיוע שיגיע במהירות מירבית. לשם כך ניתן להזמין שירותי מוסך נייד, אנשי מקצתוע שמתמחים בפתרון בעיות במהירות ויעילות בשטח עצמו, ללא צורך לגרור את הרכב למוסך. החברה אליה תפנו תשלח טכנאי או חשמלאי רכב, ואלה יגיעו מהר ויידעו מיד האם ניתן לפתור את הבעיה במקום או שנדרשת גרירה למוסך, והם יהיו אחראים לכך במידת הצורך. פנייה לברה אמינה הפועלת בכל הארץ 24 שעות ושבעה ימים בשבע היא הכרח מאחר שטעות או עיכוב בטיפול עלולים להיות קריטיים. שגיאה אפשרית אחרת היא תדלוק בדלק שגוי וגם במקרה זה לא תוכלו לנסוע ותצטרכו להזמין שירותי מוסך נייד.

סוגי תקלות נוספות

מומחי מוסך נייד יוכלו לתקן תקלות אחרות כמו החלפת גלגל, ניתוק קודן, בעיות אזעקה וכן חילוץ ממקומות בהם לא ניתן לנסוע בגלל מזג אוויר קשה או תנאי שטח שאינם מאפשרים לרכבכם לנוע בחופשיות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...