הכירו את הפסלים החיים של איתמר שחקנים

הפסלים החיים של איתמר שחקנים

אילו סוגי שחקנים אתם מכירים? כאלה שמציגים בתיאטרון, כאלה שמאלתרים מול הקהל ולעתים אפילו יחד איתו, שחקנים בטלוויזיה או בקולנוע?… ומה עם שחקנים שלא זזים בכלל? תתפלאו לדעת שיש שחקנים מקצועיים שזהו עיסוקם העיקרי (ראו כאן דוגמא טובה), ושאנשים נוהרים מכל העולם לבוא ולראות אותם – גם מבוגרים וגם ילדים. נשמע לא הגיוני? הרשו לנו להסביר.

כן, יש דבר כזה שחקנים שלא זזים בכלל

ראשית נפיג את הערפל, לתופעה הייחודית הזו בעולם המשחק קוראים "פסלים חיים", והם לא נראים כמו האדם הממוצע: הם מאופרים וכף רגל עד ראש, ולעתים קרובות גם לבושים בבגדים משונים, או בדמותן של דמויות מוכרות או דמיוניות. הפסלים החיים הללו מופיעים ברחוב, באופן ספונטני ולרוב ללא ידיעת ם של העוברים ושבים, כאשר מרבית היום הם אכן לא זזים – ומדי פעם, באופן לא צפוי ולפעמים גם מבלי שאיש ישים לב, הם מחליטים לזוז.

כמה זמן אפשר לעמוד כך בלי לזוז (כמעט)?

נהוג לחשוב שהשחקנים המגלמים פסלים חיים עומדים כך במקומם במשך שעה או שעתיים, אך האמת היא שהם עושים זאת בדרך כלל במשך זמן ממושך הרבה יותר. כאלה בדיוק הם הפסלים החיים של צוות איתמר שחקנים, בקרו בלינק /איתמר-שחקנים-בע״מ-תיאטרון-רחוב-וקרקס/https://www.sahkanim.com, קבוצת משחק לא שגרתית המציגה, בין היתר, פסלים חיים שמצליחים להתעלות על עצמן בכל פעם מחדש – שכן בדרך כלל יהיה מדובר בפסל שלא נראה כמותו בעבר, מעולם. אם תרצו לראות אותם בפעולה, תוכלו לפקוד את פסטיבל הפסלים החיים המתקיים ברחובות מדי שנה, או פשוט להזמין אותם לאירוע ספציפי שאתם מארגנים. מלבד הפסלים החיים צוות איתמר שחקנים יכול להציע עוד שלל פעילויות, החל מאקרובטיקה ועד לסדנאות ייעודיות לילדים ומבוגרים, מופעי קריאייטיב לאירועים עסקיים ועוד ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...