ימי קורונה: איך לא לעלות במשקל בזמן ההסגר?

ציוד כושר

מיום ליום ההנחיות בנוגע להתמודדות עם נגיף הקורונה הולכות ומתהדקות, ובזמן כתיבת שורות אלו, לא ניתן לצאת מהבית למרחק של יותר מ100 מטר. איך בכל זאת ניתן לשמור על המשקל במהלך התקופה הקרובה? ריכזנו בעבורכם כמה טיפים חשובים.

אימונים ביתיים

הדבר המתבקש ביותר הוא לבצע אימונים ביתיים, וזה בהחלט גם הדבר האפקטיבי ביותר בימים הללו. אתם יכולים לרכוש ציוד שמתאים לחדר כושר, שיאפשר לכם לבצע אימונים בבית, כמו משקולות יד, מזרן ייעודי, אופני כושר, מדרגת אימון וכו'. רוב האתרים מאפשרים לרכוש את המוצרים אונליין ולקבלם עם שליח עד לפתח הבית.

כמו כן, ניתן לבצע אימונים גם ללא ציוד כושר מקצועי, זאת באמצעות פריטים שקיימים בבית. מומלץ לעקוב ביוטיוב וברשתות החברתיות אחרי מאמנים מקצועיים, משום שהם מעלים סרטוני אימון איכותיים מידי יום.

ומי שזקוק לליווי צמוד?

אם אתם זקוקים למאמן כושר אישי שידרבן אתכם לקום מהספה ולהתאמן, טוב לדעת שיש לא מעט מאמנים שמעניקים שירותים גם באונליין, ובונים תכנית אימונים באמצעות אפליקציית זום. כמו כן, יש מי שמעבירים אימונים לקבוצות באמצעות הרשת, כשהמחירים לאימונים הללו הם בהחלט מאוד אטרקטיביים.

הקפידו על תזונה נכונה

נכון, שהות ממושכת בבית עלולה לגרום לכם לאכול יותר, ולכן מראש מוטב לא להכניס מאכלים עתירי קלוריות הביתה. כמו כן, הקפידו לאכול ארוחות מסודרות ומזינות, כשרצוי להכין את האוכל בעצמכם ולא להזמינו מבחוץ.

אם אתם מבצעים משלוח אונליין מהסופר, כדאי להזמין מאכלים שמכילים ערכים תזונתיים שונים, כמו קטניות, טופו, אגוזים, שקדים וכו'. זה יסייע לכם לצרוך רכיבים חיוניים גם במהלך השהות הממושכת בבית.

צרו שגרה אחידה

כדי לא להתפתות לאכול כל היום, וכדי להקפיד לבצע אימונים מידי יום, חשוב ליצור שגרה ולמלא את לוח הזמנים שלכם בפעילויות שונות. זהו זמן ללמוד תחומים חדשים, לעסוק ביצירה או לפתח תחביבים אהובים. השגרה תסייע לכם ליצור הפסקות אוכל מרוכזות, ולבצע אימונים בשעות שנוחות לכם.

ההסגר הביתי בהחלט מאתגר, ועם זאת ניתן למצוא דרכים לשמור כל הכושר ולא לעלות במשקל. בהצלחה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...