יתרונות בשלטים מוארים יקרים לעומת שלט רגיל

יתרונות בשלטים מוארים יקרים לעומת שלט רגיל

שלטי חוצות הינם אחד מהדברים שמאפיינים את הרחוב הישראלי הטיפוסי ולא רק, ניתן גם לראות שלטי פרסום ברחובות בכל רחבי העולם. ישנו מגוון עצום של שלטי חוצות בגדלים שונים, מסוגים שונים, רגילים, מוארים ועוד. 

אמור לי מי אתה ואומר לך מהם שלטיך

תחום שלטי הפרסום לעסקים מתחלק לשלושה סוגים: שלטי חוצות, שלטי הכוונה ושלטים מוארים. שלטי החוצות מיועדים לפרסום מאסיבי ועל כן, ייתלו או יודבקו שלטים מסוג זה על אזורי שילוט גדולים. חברות רבות מנצלות את סוג הפרסום הזה על מנת לקבל חשיפה מקסימלית דרך הצגת מסרים מתחלפים או הצבת סמל בולט במרכזם. הסוג השני – שלטי הכוונה, הם מוכרים יותר בשם הרחוב שלהם – תמרורים. הם מיועדים לבתי עסק אשר ממוקמים במקומות שההגעה אליהם מעט מסובכת ושלטי ההכוונה מכוונים לעסק בצורה מדויקת. הסוג השלישי במשפחת שלטי הפרסום הם השלטים הדיגיטאליים.

שלטי פרסום דיגיטאליים

שלטי פרסום מוארים, אם במסכים, במנורות או בנוריות לד, הם השלטים הכי פופולאריים בתחום שלטי החוצות אך גם היקרים ביותר. השלטים המוארים מציגים על פי רוב אותיות תלת מימדיות מרהיבות בצבעים שונים, הם מעטרים חנויות, קניונים ואף משרדים נחשבים. השלטים המוארים מיוצרים לרוב מפח מגלוון או מאלומיניום ועל מנת לשמור על עמידות, מרכיבים עליהם גם פרספקס. זהו חומר יקר מאוד, אך גם עמיד מאוד והוא מוסיף רבות לשלט המואר.

למה לבחור בשלטים מוארים לעומת שלטים רגילים?

לשלטי החוצות הרגילים ישנו מראה סטטי ואחיד אשר הופך למשעמם עם הזמן, מה שאין כן בשלטים מוארים. שלטי פרסום מוארים הם אומנם יקרים יותר משלטים רגילים, אך אין להשוות את פעולת הפרסום האפקטיבית שלהם לעומת זו של השילוט הרגיל. שלטים מוארים, מושכים את העין של כל מי שעובר דרכם גם אם הוא לא התכוון להסתכל עליו. ובנוסף, גם כאשר מדובר בשלט ישן אשר עומד באותו מקום זמן רב, עצם העובדה כי יש בו משהו מעניין, גורם לאנשים לראות אותו בכל פעם שהם עוברים דרכו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...