מחיר דרכון אירופאי, מי קובע אותו?

מחיר דרכון אירופאי

עבור הוצאה של דרכון אירופאי צריכים לעשות כל מיני פעולות שמשתנות בהתאם למסמכים ולדרישות של כל מדינה שאליה רוצים להגיש בקשה עבור דרכון אירופאי מבלי לוותר על זה הישראלי. השוני בין הפעולות בין דרכון של מדינה אחת לאחרת ובין מה שקיים מבחינת הוכחת הקשר של אדם כזה או אחר מביא אל שוני בעלויות התפעול והתשלומים השונים עבור כל בקשה בצורה די שונה ואינדיווידואלית.

עלות טיפול עו"ד

בדרך כלל העלות הכוללת עבור טיפול בהוצאה של דרכון אירופאי על כל השלבים שיש לעבור אותם היא עשר אלף שקלים בממוצע, כאשר העלות הזו יכולה להיות גבוהה יותר או נמוכה יותר עם הבדלים בתהליכים שאותם צריך לעבור כל אדם על מנת להוכיח את הקשר שלו לאותה המדינה שם רוצים להוציא את הדרכון הנחשק. זה חשוב מאוד לבדוק דרך מקור מהימן ומקצועי לגבי השלבים שאותם יש לעבור בכל סוג של דרכון אירופאי שאותו רוצים להוציא, עם הבנת ההבדלים שבין דרכון אחד לאחר בכל מדינה ומדינה שבה אכן ניתן לעשות את הצעד הזה מבלי לוותר על הדרכון הישראלי. יש כאלה שאר מנסים לקצץ בעלות הזו של מחיר דרכון אירופאי על ידי אי עבודה מול עו"ד.

מכירים את העלויות הנוספות

ברגע בו יושבים מול עורך דין אשר בקיא בכל התהליכים שאותם יש לעבור על מנת לקבל דרכון לספרד, לפורטוגל או אפילו דרכון רומני, כבר מרגישים כי הכסף שאותו יש לשלם עבור שכר עו"ד שווה את ההשקעה שאותה עושים.

מדוע? כי כל שקל שחוסכים על עורך דין הוא כזה אשר מוריד את הסיכויים לקבל את הדרכון הנחשק, כאשר עורכי דין אשר מטפלים בכל העניין הזה של דרכון אירופאי כבר יודעים היטב למי פונים, אלו מסמכים צריכים ויש להם אף אנשי קשר מקצועיים מעבר לים שמולם הם מעבירים את המסמכים אשר עבורם כבר צריכים ייצוג רשמי של עו"ד. עו"ד מיומן מכיר את כל העלויות עבור כל סוג של אגרה וכל סוג של מסמך שאותו יש להפיק, ועובר את כל הדרך הזו יחד עם הלקוחות שלו עד שאר הם מקבלים לידיהם את האישור לדרכון אירופאי.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...