היזם בועז דקל הולך להקים את האמזון הישראלית?

היזם בועז דקל הולך להקים את האמזון הישראלית?

בועז דקל הוא ללא ספק יזם שיש לו את היכולת להקים את אמאזון הישראלית. מדובר על יזם שהקים את חברת פי. אי. אם, חברה אשר מציעה מגוון מוצרים שונים לילדים ונוער, של המותגים הטובים ביותר. את כלל המוצרים ניתן למצוא באתר אמיגו, שמהווה אתר צעצועים של החברה שניתן לרכוש דרכו בקלות את המוצרים הממותגים האיכותיים של החברה. בועז דקל מבטיח כי בקרוב אתר אמיגו יהפוך לאמאזון הישראלית ואין ספק שכאשר לומדים להכיר את היזם המבטיח ומבינים איזה מוצרים החברה שלו מציעה, מכירים בכך שהוא אכן הולך להפוך את החלום למציאות.

מיהו בעז דקל?

בעז דקל, היזם המצליח אשר עומד כיום בראש החברה אשר הקים שהיא חברת פי איי אם, בעז דקל נולד בירושלים למשפחה מכובדת ושורשית, בשנת 1977 התגייס לצה"ל ושירת כקצין ניהול ביחידה 8200. בשנת 1984 הוא היה ממקימי העיתון חדשות וכיהן בתפקיד מנהל ההפצעה והשיווק של העיתון. בשנת 1989 הקים את חברת בר שיווק והפצה יחד עם איש העסקים עדן ברגמן אשר שיווקה והפיצה עיתונים שונים ומגזינים שונים כגון: ידיעות אחרונות, גלובוס, המודיע, לאישה ועוד. בשנת 2009 בועז דקל מכר את חלקו בחברה לעדן ברגמן ולידיעות אחרונות והתפנה להקים בשנת 1997 את חברת P.M.I.

חברת P.M.I,

מדובר על חברה העוסקת בייבוא, ייצור, שיווק והפצה של צעצועים, מוצרי איסוף, הוצאה לאור ויומנים לתלמידים. כיום, החברה משווקת באמצעות האתר אמיגו כ25 זכויות עולמיות ובהן מוצרים ממותגים של המותגים הנבחרים ביותר כגון: בוב ספוג, כמעט מלאכים, סופרגול, האי, פאוור רנגרס ועוד. החברה מציעה למכירה את המוצרים האיכותיים ביותר ואתר החברה לדברי בעז דקל עתיד להיות אמאזון הישראלית.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...