אילו מסמכים תדרשו להמציא לצורך החזר מס?

מסמכים עבור החזר מס

סבורים שמגיע לכם לקבל החזר מס? כדי להגיש בקשה עליכם להגיש מסמכים שונים. את הבקשה תוכלו להגיש בכוחות עצמכם או באמצעות חברה המציעה שירותים בתחום. אך בכל מקרה עליכם להמציא את המסמכים הללו כדי לקדם את התהליך ולהגיש את הבקשה.

המסמכים הנדרשים

אישורי הכנסות – בקשה עבור החזרי מס תוגש לצד מסמכים המאשרים את ההכנסות של מגיש הבקשה ובן הזוג שלו. אישורי הכנסות כוללים טופס 106 מכל המעסיקים, במידה וקבלתם תקבולים מהביטוח הלאומי יהיה עליכם להציג אישור בעניין. בין אם מדובר על דמי אבטלה, מילואים, פגיעה בעבודה וכן הלאה.

אישורי זכאות להטבות מס – יש נתונים שונים אשר משפיעים על נקודות הזיכוי של התושב. לדוגמה מקום מגורים, מצב משפחתי ומספר ילדים, נכות פיסית, קבלות על תרומות למוסד מוכר ועוד. כדי להוכיח כי יש לכם זכאות יהיה עליכם להציג את המסמכים הרלוונטיים ובהתאם לכך ידונו בזכאות שלכם לקבלת החזר מס.

אסמכתא בנקאית – כדי שתוכלו לקבל את התשלום בהפקדה ישירה לחשבון הבנק שלכם עליכם לצרף לבקשה גם המחאה בנקאית המכילה את הפרטי חשבון הבנק שלכם. לאחר חישוב הנתונים ושקלול יסודי יוחלט האם מגיע לכם לקבל החזר ובאיזה סכום. התשלום הזה יועבר לחשבון הבנק שלכם.

כיצד ממציאים את המסמכים הללו?

חלק מהמסמכים הללו נמצאים בידכם. חלקם עליכם להוריד מאתר הביטוח לאומי, ויש מסמכים שיהיה עליכם לבקש מרואה החשבון שלכם, מהמעסיק וכן הלאה. כמובן שככל שתהיו יעילים יותר תוכלו לקדם את התהליך בצורה מהירה יותר. עליכם להתכונן להגשת הבקשה ולתייק את כל המסמכים הרלוונטיים לכם לשם הגשה יעילה ומהירה.

לעשות זאת בליווי מקצועי

בכל מה קשור לטופסולוגיה יש אנשים שמוצאים את עצמם נופלים בין המסמכים. הם לא מסתדרים עם העניין, מתלבטים ולא מוצאים ידיים ורגליים. הללו יעשו בחכמה אם יפנו לחברה מקצועית אשר תוכל לטפל בבקשה שלהם ולנהל עבורם את ההגשה. החברה יודעת לדרוש את כל המסמכים הנחוצים ולהגיש את הבקשה ביעילות רבה. כך שבמקום ללכת ולחזור אתם תוכלו לקבל את ההחזר בקרוב ממש.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...