גירושין בעקבות בגידה של הבעל – מהן זכויות האישה?

גירושין בעקבות בגידה של הבעל - מהן זכויות האישה

בכל מקרה של גירושין נבדקת העילה לגירושין על מנת לקבוע את הזכויות של כל אחד משני הצדדים. גם במצב בו בני זוג נפרדים על רקע בגידה של הבעל, יהיה צורך לבדוק את הסיטואציה על כל פרטיה על מנת לקבוע מהן הזכויות של האישה במצב המדובר.

לבחון את התמונה במקצועיות

כמובן שאם מתרחשים גירושין בעקבות בגידה של הבעל, הדבר יוביל כך שלאישה תהיינה זכויות בגין כך. בכל מקרה לגופו יהיה צורך לבחון את התמונה במקצועיות רבה וביסודיות על מנת לקבוע את חומרת המעשה, את מערכת היחסים שקדמה למעשה הבגידה וכן פרטים נוספים אחרים. כל אלו ישליכו על הזכויות של האישה וכן על החובות של הבעל ביחס לאישה.

טוען רבני שילווה את ההליך

ככל שמדובר על הליך מורכב שכולל אתגרים ומשוכות רבות יותר, כך יהיה נכון להיות מלווים על ידי גורמים מוסמכים ומקצועיים שלהם ידע והבנה בנושא.
טוען רבני מוסמך הינו אדם מתאים שיודע לזהות את הנקודות הרלוונטיות על מנת לדאוג לזכויות של הצד המיוצג על ידו. המטרה שלו היא לוודא כי המיוצג מקבל את מקסימום הזכויות שהוא ראוי לקבל בהתאם לנתונים ולמערכת היחסים שהייתה בין בני הזוג.

חלוקת רכוש והסכמים ביחס לילדים

בכל סיטואציה של גירושין יש התייחסות משמעותית לחלוקת הרכוש. כמו כן יש התייחסות לילדים, למשמורת ולמזונות שלהם. כמובן שתהיה התייחסות לכל הפרטים הללו ויחתרו להגיע להבנה ולהסכמה בין הצדדים. כל זאת כדי לדאוג שהתמונה כולה תסתדר בין בני הזוג, והם יוכלו להוביל את החבילה שלהם לפירוק מהיר והוגן ללא זמן מיותר שעובר ומכאיב עוד ועוד. לאישה יש זכויות בגין בגידת הבעל, וחשוב לדאוג לקבלן.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...