שילוט דיגיטלי לעסקים לפרסום טוב יותר

שילוט דיגיטלי לעסקים

ממבט ראשון, נראה כי אין לנו צורך בשילוט דיגיטלי לעסקים. הרי היום, כל מי שרוצה למצוא את העסק צריך רק להקליד כמה מילים על גבי המקלדת ולמצוא בגוגל את כל הדרוש. אז שילוט דיגיטלי לעסקים נראה מיותר, נכון? לא נכון. עם כל זאת שיש לכם אתר מעוצב ודף פייסבוק עסקי, כדאי מאוד להצטייד גם בשילוט דיגיטלי מעוצב.

מדוע דווקא שילט דיגיטלי לעסקים

שילוט דיגיטלי מסייע לכם לפרסם את העסק בכמה דרכים מרכזיות:

  • הוא יוקרתי – שילוט דיגיטלי מעיד עליכם כעסק בעל אמצעים. כאשר העוברים והשבים מבחינים בפרסומת של השילוט, הם מתרשמים מעיצובו של השלט ומבינים שיש לפניהם עומדת חברה יוקרתית.
  • רואים גם בלילה – כל הקסם של שילוט דיגיטלי לעסקים הוא שהוא עושה את עבודת המכירות עבורכם גם בלילה. כשהחושך יורד, נוצצות אותיות הניאון של העסק שלכם, כך שגם אם שירות הלקוחות שלכם סגור כעת, הנהגים והולכי הרגל יודעים שהם יוכלו לפנות אליכם יום למחרת.
  • שלט איכותי – השילוט הדיגיטלי עמיד מפני פגעים חיצוניים כמו עומס חום כבד, גשם זלעפות או רוח. כך שכאשר אתם משלמים על השילוט, אתם יודעים שהוא ישמש אתכם לטווח ארוך.
  • מוסיפים מסר שיווקי – השילוט הדיגיטלי אינו מציג רק את שם החברה. ניתן להוסיף גם כיתוב שיווקי או דוגמאות לסוגי מוצרים שהחברה מציעה.

איך בוחרים שילוט דיגיטלי לעסק?

לאחר שהבנו את חשיבותו של השילוט הדיגיטלי, נוכל לעבור לחלק הפרקטי יותר ולבחון כיצד לבחור את העיצוב הנכון לנו. ניתן להתייעץ עם נציגי החברה המקצועית המציעה את השלטים. תוכלו לבחון סקיצות דיגיטליות שונות ולבחור את העיצוב המתאים לכם. כמו כן, כדאי לבחור שלט בצבעי הלוגו שלכם, כך שצבעי החברה יזהרו גם בלילה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...