בדקו האם אתם זכאים לפיצויים לניצולי שואה מרומניה

1678774-min

חוק השילומים הוא חוק אשר בגינו זכאים ניצולי שואה לקבל כספי פיצויים ממשלת גרמניה. מדובר על חוק שנקבע בהתאם להסכם שנחתם בין ישראל לגרמניה לאחר שהוקמה המדינה. מכיוון שלא מעט ניצולי שואה לא פנו לקבל את הכסף המגיע להם שכן, הם חשו כי בכך שהם מקבלים את הכסף הם מוחלים לגרמנים על המעשים שלהם, כיום היורשים של אותם ניצולי שואה תוהים האם הם יצליחו לקבל את כספי הפיצויים שמגיעים לאדם שהם ירשו. מכיוון שבמהלך השנים היו לא מעט הרחבות בחוק השילומים, לנוכח השאלה שעמדה על הפרק שהיא: מיהו ניצול שואה? הרי שכיום גם ניצולי שואה מרומניה יכולים לברר על זכאות לפיצויים במסגרת החוק המדובר או היורשים של ניצולים מרומניה.

פיצויים ליוצאי רומניה

בעבר, יוצאי רומניה לא נכנסו להגדרה של ניצולי שואה שמגיע להם פיצויים כספיים מממשלת גרמניה, אולם כאמור, במהלך השנים הוכנסו הרחבות לחוק השילומים וכיום ישנם לא מעט יוצאי רומניה אשר בהתאם לחוק השילומים כן זכאים לפיצוי כספי מממשלת גרמניה. על כן, כל ניצול יוצא רומניה וכן יורשים של ניצול יוצא רומניה יכולים לבדוק זכאות לפיצויים. זכאות לפיצויים ניתן לברר באופן עצמאי, אך מדובר על הליך סבוך שלא פעם איננו מסב את התוצאות הרלוונטיות או שאורך פרק זמן משמעותי מדי. כיום ניתן להקל את התהליך כולו ולבחור בחברה העוסקת בתחום בירור והגשת בקשה לפיצויים גם עבור יוצאי רומניה. חברה מעין זאת תסייע לכם לקבל את הפיצויים המגיעים לכם בצורה קלה, נוחה ומהירה.

אם אתם מעוניינים לבדוק את הזכאות שלכם כיוצאי רומניה לפיצויים מתוקף חוק השילומים, כדאי מאוד שתבחרו בחברה מקצועית ואמינה העוסקת בתחום, אשר ניתן לסמוך עליה כי היא תשיג עבורכם את המקסימום.

לחצו כאן כדי לקרוא עוד על איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...