איך בוחרים בודק שכר מוסמך

איך בוחרים בודק שכר מוסמך

תנאי העסקה בין בעל מסעדה ומלצרים יכולים להיות לא ברורים, בעיה הנובעת מזכותם של העובדים לקבלת טיפים במסגרת עבודתם כמלצרים בעסקי מסעדנות. על מנת להבטיח כי מעסיק ישלם למלצרים את השכר ההולם והמתאים על פי הקבוע בחוק, מחויב כל מעסיק לתת למלצרים העובדים אצלו תלוש שכר חודשי המהווה את המידע  הרשמי בנוגע לזכויות המגיעות לעובד ביניהם גם זכותו לקבלת ביטוח פנסיה, דמי הבראה, פיצויי פיטורים ועוד זכויות נוספות הקשורות לשכר החודשי.

כיצד בודק שכר מוסמך יכול לעזור לך?

לכן אם אתה עובד כבר תקופה מסוימת במסעדה בה המעסיק מסרב להעביר לך ולשאר העובדים תלוש שכר חודשי, מדובר על הפרה של זכויות העובדים ועניין הדורש בדיקה מקיפה של השכר לו העובדים זכאים כחוק. איש המקצוע שיוכל לעזור במקרה זה הוא בודק שכר מוסמך או רואה חשבון בחיפה, שתפקידו לערוך השוואה בין תנאי העבודה ושכרם של העובדים לבין הזכויות העומדות לטובתם על פי חוקי דיני העבודה.

כיצד לבחור בודק שכר מוסמך שהוא מקצועי?

 בודקי שכר עוברים הסמכה מיוחדת כדי לעסוק בתחום של בדיקות שכר במקומות עבודה, הן עבור צרכיו של בית עסק המעוניין לעשות בקרה שוטפת על הנושא, והן עבור עובדים שמרגישים כי המעסיקים שלהם אינם עומדים בדרישות המחייבות אותם בחוק בהקשר של דיני עבודה ושמירת זכויות העובדים. 

על מנת לקבל את הבדיקה המקיפה והטובה ביותר, מומלץ לבחור בודק שכר מוסמך מטעם משרד רואה חשבון בחיפה שהינו מנוסה בתחום ויוכל לעלות על הפרות דיני עבודה שהתקיימו כנגד עובדים, או לצורך מניעת עיצומים כספיים שיוטלו על בעלי עסק שלא עמדו בזכויות העובדים מתוך חוסר מעקב ובקרה אחר גובה משכורות העובדים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...