קונה רכבים במחיר מחירון, מה זה אומר?

קונה רכבים במחיר מחירון, מה זה אומר?

כל בנאדם בישראל שקונה רכבים במחיר "מחירון" כביכול צריך לדעת מה זה אומר מן הסתם כי אחרת איך ידע אם ביצע עסקה טובה או לא.

הרבה אנשים חושבים שהם קונים במחיר מחירון אבל בחלק לא קטן מהעסקאות זהו בכלל לא המקרה, בכתבה זו נדון בסוגיית קניית רכבים במחיר מחירון וננסה לפשט אותה ככל הניתן.

אם אתם מעוניינים לקנות רכב משומש, אתם צריכים לברר מספר פרטים חשובים מאוד בשביל לקבל עסקה הוגנת ולשלם עבור הרכב את מה שמגיע ולא מעבר.

מה המכשולים שבדרך?

המכשולים עבור כל רוכש פוטנציאלי שקונה רכבים "במחיר מחירון "לא קטנים.

כי בשביל לקנות רכב משומש באמת במחיר הראוי לו, צריך לדעת מספר מדדים שונים לפני כן כדי לאמוד את שווי הרכב ולוודא שאתם משלמים את מה שמגיע ולא שקל יותר.

האינטרס של המגרש או האדם הפרטי הוא למכור את הרכב בכמה שיותר יקר, מנגד האינטרס שלכם הוא לשלם כמה שפחות וכאן בעצם צריך למצוא איזה שהוא איזון כדי שהעסקה תצא הוגנת עבור שני הצדדים.

הבעיה בישראל שאין איזה תמחור כזה או אחר ברגלוציה שיכול באמת להגיד לכם שעל בסיס הנתונים שברשותנו הרכב שווה איקס כסף, לא זה לא עובד כך.

הדילמה של הקונה הישראלי

הדילמה של הקונה הישראלי היא די ברורה, כאמור אף אחד לא יודע מה זה אומר לקנות רכבים במחיר מחירון כי אין איזה מחיר אחיד שהמדינה מפקחת עליו.

יש מספר מחירונים לדוגמא שניתן ללמוד מהם ולעשות השוואות אך עדיין זה לא מספיק.

הדילמה של הוקנה הישראלי היא די ברורה, לקנות ממגרש ליסינג או ממוכר פרטי ובעיקר בגלל ההתלבטות הקשה וחוסר האמון נופלות מרבית העסקאות לפח.יש לכם רכב ישן שאינו בשימוש? פנו אל PRK פירוק רכבים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

עמדות שירות עצמי

עמדות שירות עצמי

עמדות שירות עצמי החלו עוד בעידן הראשונה של הכספומטים. אשר שירתו את הלקוחות בהוצאת כסף מזומן, בתחילה השימוש בכספומטים היה מוזר לאנשי הדור והם חששו

קרא עוד »

יועץ אינסטלציה

יועץ אינסטלציה ותכנון סניטרי נחשב לאחד מבעלי המקצוע החשובים והחיוניים ביותר בכל פרויקט בנייה. מדובר על איש המקצוע האחראי על כל תכנון מערכת המים והביוב

קרא עוד »