ביטוח עסק – למה זה חשוב?

ביטוח עסק

להיות  עצמאי זה דבר נפלא! מי שפותח עסק עושה בעצם את הדבר שעליו חלם: הוא בוס לעצמו, בוחר את שעות העבודה המתאימות לו, מגשים את היעדים שהוא מציב לעצמו וצריך לתת דין וחשבון רק לעצמו ולא למנהל או לממונה כזה או אחר. 

עצמאיים בארץ ובעולם עוסקים בתחומים שונים ומקימים בתי עסק שמספקים שירותים, מוצרים, פתרונות וחידושים. אבל מדוע חשוב לבטח את בית העסק? הנה כמה דגשים:

ביטוח לכל מקרה

כולנו אוהבים להעניק שירות ללקוחות חדשים וקיימים אשר מקיימים את בית העסק שלנו. אבל מה קורה כשלקוח מאשים אותנו ברשלנות? מה עושים כאשר לקוח מגיש תביעה בנושא כזה או אחר? בעלי עסקים חשופים כל הזמן לתביעות, אישומים וטענות: לכן חשוב שיהיה ביטוח עסק שיבטח עסקים מפני תביעות ויספק כיסוי במקרים של הוצאות כספיות גדולות.

ביטוח עובדים

אם יש לכם מספר עובדים בעסק כנראה שהוא עובד טוב ונמצא בצמיחה. לצד זאת: את העובדים יש לבטח. ביטוח עובדים יספק את הראש השקט של בעל העסק שיבין כי לכל מקרה של תאונת עבודה, מחלת מקצוע או כל מקרה ביטוחי אחר יש חברה שתכסה את ההוצאות הכרוכות במקרים כאלה ואחרים. 

ביטוח מבנה וציוד

עסקים שמכילים ציוד וחפצים שונים הם כאלה שחשוב לבטח. במקרים של גניבת ציוד, שריפה, הצפה או כל מפגע אחר – חשוב שחברת הביטוח תספק את הכיסוי המתאים, כך שלא יהיה הפסדים קשים. במקרים כאלה חשוב לבחור פוליסת ביטוח עסק מקיפה לעסקים. 

לסיכום, כדי לבטח את עצמכם את מקום העבודה ואת העובדים, יש לבחור חברת ביטוח שתספק לכם מגוון פתרונות בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולתקציב הנתון.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...