יועץ עסקי – יתרונות חסרונות וקווי מתאר לדמותו

יועץ עסקי

כל עסק צריך בסופו של דבר ייעוץ ותמיכה מקצועית. יזמים, גם המוצלחים ביותר, לא תמיד ידעו איך לנהל את העסק ולהוביל אותו להצלחה מסחררת או לפתור בעיות קשות. יועץ עסקי נמצא כאן בדיוק בשביל זה. אם אתם בתחילתו של עסק, בתקופה קשה או לפני החלטה גורלית – יועץ עסקי יעזור לכם לנווט את הספינה הזו לחוף מבטחים.

יועץ עסקי – מי הוא?


ליועץ עסקי צריכות להיות איכויות מסוימות שעליהן לא נוכל להתפשר. הרי תפקידו של יועץ עסקי הוא לעזור לנו לקחת את העסק שלנו כמה צעדים קדימה, לא משנה מהי נקודת הפתיחה. 

לכן, מהם קווי המתאר לדמותו של יועץ עסקי?:

  1. חושב מחוץ לקופסא – על מנת לראות את ה'יש' ב'אין', יועץ עסקי חייב להצליח לראות את המעבר. זאת אומרת, כאשר יועץ עסקי מגיע לעסק, הוא יעריך את מצבו, יקשיב למטרות של בעל העסק ויצטרך להצליח לראות את התמונה הרחבה על מנת למצוא פתרון. או שמא עליו לפתור בעיה רצינית שעסק נקלע אליה.
  2. בעל ותק והצלחות ברזומה – כאשר עסק שוכר את שירותיו של יועץ עסקי, הוא רוצה לדעת שהעסק שלו בידיים טובות. אין דרך יותר טובה לדעת זו מלקרוא סיפורי הצלחה של אותו יועץ ולדעת שהוא כבר הרבה מאוד זמן בתחום.
  3. שואף למצוינות – יועץ עסקי צריך לשאוף תמיד כמה שיותר גבוה. תחשבו על זה, אם נשכור את שירותיו של יועץ עסקי אשר שואף לבינוניות… נשיג תוצאות מדהימות? כנראה שלא.

במה זה כרוך? 


ליועץ עסקי תאלצו לשלם, על הפגישות, הזמן, האנרגיה והייעוץ כמובן. אך אם תראו זאת כתשלום לאדם מומחה אשר יסייע לכם להימנע מתשלומים או הפסדים עתידיים – יועץ עסקי זו השקעה חכמה.

אולי יעניין אותך גם יוזמיות באינטרנט

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...