בני ינאי – אדם שניתן רק ללמוד ממנו

בני ינאי - אדם שניתן רק ללמוד ממנו

 הוכיח שוב ושוב מצוינות בכל הנוגע ליכולות הניהול שלו, עוד מימיו בצבא כאשר היה מפקד של הגזרה הצפונית והמשיך לשרת במילואים. בני ינאי גם למד לתואר ראשון ושני במנהל עסקים כך שהוא מסוגל לקבל החלטות מתוך ידע רק והבנה יוצאת דופן את תחום הניהול.

בני ינאי – מעורר השראה עוד מתקופת הצבא

כפי שניתן להבין, במהלך תקופתו בשירות הצבאי בני ינאי היה מפקד בגזרה הצפונית ופיקד על מאות חיילים. באותה תקופה הוא הצליח לצבור ניסיון עצום ולהבין כיצד לדבר אל לבם ולהפוך קבוצה גדולה של אנשים לכזו שתפעל בצורה חכמה והרמונית. הניסיון הזה שמביא אתו בני ינאי מהצבא ממשיך ללוות אותו לאורך כל חייו ומאפשר לו לקטוף תפקידים בכירים בשלל ארגונים שונים.

התפקידים הבכירים של בני בארגונים ממשלתיים

נוסף על המינוי ברשות המיסים ניתן לציין כי בני היה אחרי משאבי אנוש במשרד להסדרת ההתיישבות הבדואית בנגב ואף ממונה אגף מבצעים וחקירות ברשות המיסים. כך בעצם לאורך כל הקריירה שלו הוא צבר ניסיון באינספור תפקידים בכירים, דבר שמסייע לו לבצע עבודתו הנוכחית בצורה מקצועית שאין כדוגמתה.

בני ינאי מקפיד לשמור על הסטנדרטים הגבוהים בעבודת הניהול הנוכחית שלו והוא מוכיח זאת שוב ושוב. הודות לכך צבר בני מוניטין רב והוא נחשב לאהוב בקרב העובדים תחתיו. בסופו של יום ללא ספק מדובר על אדם שהגיע רחוק מאוד בחייו וניתן רק ללמוד ממנו ולקבל השראה. בני מראה לכולם שאפשר להגיע רחוק כשמספיק רוצים. פשוט צריך לפעול בצורה עקבית ולא לוותר

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...