יום הולדת עם חברות בספא

1685615-min

כאשר כולן עסוקות ולא מוצאות זמן להיפגש, לספר סיפורים, להעביר חוויות וגם לרכל, זה הזמן לקבוע יום כיף משותף לכבוד יום ההולדת של אחת החברות במתחם ספא מעולה. ביום הזה כל החברות מגיעות בשמחה גדולה, כולן שמות בצד את כל טרדות היום יום, המשפחה, הלימודים, העבודה וכל גורם אחר ופשוט נהנות מיום שהוא כולו הנאה ואושר.

פעילויות בספא

לחימום האווירה, כולן נכנסות לחמאם הטורקי כדי לחמם את הגוף, ליהנות הן מהמים החמים ומהלחות והן מהמבנה עוצר הנשימה. הקרצוף וטיפול הפילינג המאסיבי מכניס חיים חדשים לכל אחת מהחברות וקריאות העידוד נשמעות מכל עבר, במיוחד בזמן שמשליכים על כל אחת את המים הקרים……

לפינוק אמיתי מגיעות כולן לעיסוי אשר מתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, בשיטות שונות. כל אחת מהחברות בוחרת את סוג העיסוי האהוב עליה מתוך ההיצע הקיים.

בקליניקה השלווה והרגועה הן נהנות גם מטיפולי שיאצו. הלחיצות העדינות על נקודות התורפה אשר כואבות ברחבי הגוף עושות פלאים, זרימת הדם קולחת, יש תחושה של חיוניות והמון אנרגטיות.

עיסוי שוודי לשחרור כל השרירים התפוסים ולהמרצת מחזור הדם, עיסוי תאילנדי אשר משחרר כל אחד מהשרירים התפוסים ובתום העיסוי כל אחת מהחברות הופכת לרגועה וזקוקה למנוחה. 

עיסוי באבנים חמות, היא אחת השיטות המוצלחות אשר מתבצעת תוך שימוש באבני בזלת שחורות. החום המופק מהאבנים הללו עושה קסמים בגופה של כל אחת ומדובר בפינוק אמיתי שאסור לוותר עליו.

עיסוי רקמות עמוק מיועד למי שסובלת מכאבים במיקומים שונים בגוף. זו ההזדמנות לתת לשרירים אפשרות להירגע מהמאמצים הספורטיביים ולניקוי הרעלים מהגוף.

לאחר הטיול המשותף במזרח וכל החוויות המשותפות והמטריפות, העיסוי המועדף על ידי רוב החברות הוא עיסוי איורוודה כדי לאזן את הגוף ולהרגיע את מפלס החרדה והמתחים.

אפשר גם ליהנות במתחם הספא מעיסוי משולב אשר מאפשר ליהנות מכל עולמות העיסוי, טעימה מכל טכניקה מהמגוון הקיים, כדי ליצור רעננות והתחדשות בגוף, כולל עיסוי פנים שיגרום לכם לצאת מהספא בחיוך גדול.

ארוחת הבוקר המשותפת היא הכיף של כולנו לספר חוויות ולהשלים את כל המשימות.

לעוד מידע, אתן מוזמנות להכנס לאתר של ספא רפאל ברחובות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...