מרפאת מומחים במודל ססיות

1942106 (1)-min

מרפאת מומחים במודל ססיות מהווה את הפתרון המושלם עבור כל מרפאה עצמאית, היות ומדובר על מודל של "הכל כלול". ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של מרפאות מומחים, אשר משתרעות על פני קומה ענקית וכוללות כמות עצומה של חדרי רופא. חשוב כמובן לבחור במרפאה הכוללת חדרי רופא ברמה הגבוהה ביותר, כולל ציוד מלא, ריהוט איכותי, מיטת טיפולים נוחה, מחשב איכותי ואמין וכמובן כיור הכולל מים חמים, חומרים מתכלים ועוד. כמו כן, יש לוודא כי ישנו חדר המתנה מעוצב ומרווח, הכולל עמדת קפה ומים מינרליים, טלוויזיה לשימוש הפציינטים, חומרי קריאה ועיון ועוד. מרפאה ברמה גבוהה תספק גם מערכת זימון תורים מתקדמת וקריאה ממוחשבת.

מרפאת מומחים במודל ססיות – כל מה שחשוב לדעת בנושא

כאמור, ניתן היום למצוא מגוון רחב של מרפאות שונות, אך החוכמה היא לבחור במרפאה האיכותית והמומלצת ביותר. מרפאה מסוג זה תוכל לספק לכל רופא את כל הצרכים הדרושים לו, על מנת לשדרג את יום העבודה שלו ולהקל באופן משמעותי על חייו. מעבר לכך, המרפאה חייבת להרשים את הפציינטים, דבר שבא לידי ביטוי בעיצוב המקום ובפינוקים השונים המוצעים הן לרופאים והן למטופלים. למשל, מרפאה מסוג זה אמורה לספק שירותי מזכירות רפואית ברמה הגבוהה ביותר, שירותי קידום מקצועיים במדיות החברתיות השונות ועוד.

לסיכום, מרפאת מומחים במודל ססיות הינה מרפאה העובדת במודל של "הכול כלול". מדובר על מרפאה המספקת לכל רופא ולכל מרפאה פרטית את השקט הנפשי הדרוש להם, לצורך טיפול יעיל ואיכותי במטופלים שלהם. מרפאה מסוג זה מספקת לרוב את כל הצרכים של הרופא במחרי אטרקטיבי ומשתלם ביותר. חשוב לוודא למשל, כי המחיר כולל חניה, שירותי מזכירות רפואית, מערכת זימון תורים ושיווק.

למידע נוסף וייעוץ על ידי מומחה פנו עוד היום – mdc medical center.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

כתיבת עבודת גמר בתשלום

כתיבת עבודת גמר בתשלום

כל סטודנט שעומד לפני סיום לימודי התואר הראשון או השני, צריך לעבור את אחד השלבים היותר קשים והוא כתיבת עבודת גמר. כמובן שיש את הסטודנטים

קרא עוד »
איך עובד ניהול מוניטין

איך עובד ניהול מוניטין

כבר הרבה זמן שאתם שוקלים לעזוב את העבודה ולחפש משהו חדש ומרענן. שלחתם המון קורות חיים, אבל בינתיים אף אחד לא התקשר. אם במהלך יום

קרא עוד »