5 טיפים לעיצוב קונספט לבת מצווה

בחירת קונספט לאירוע היא נושא מהותי וחשוב לאפשר לכלת בת המצווה לממש את החלומות שלה כיוון שאלו דברים שחולפים בראשה כבר שנים רבות. 

רעיונות מקוריים לחגיגה 

בנות המצווה מעוניינות תמיד שהאירוע שלהן יהיה מיוחד, בקונספט שאף פעם לא הכינו וכך כולם יזכרו לפרק זמן ארוך את המסיבה המיוחדת שלה. לכל אחת יש את האהבות שלה בחיים, אהבה לבעלי חיים, אהבה לדמויות ייחודיות כמו דיסני, הרצון להיות זמרת, דוגמנית, רופאה או כל חלום יצירתי אחר.

בת מצווה בNINE היא החגיגה שמתאימה למימוש החזון ולכן זה הזמן לתת דרור ליצירתיות ולהחליט על קונספט מעניין, יוצא דופן ושהוא אפשרי לביצוע. 

עולם הזוהר 

עולם הזוהר קורץ לילדות רבות ולכן אפשר להפוך את האולם למסלול דוגמנות, לגייס לשם כך את כל החברות. יהיו לכל אחת מהן כמה סטים של בגדים להחלפה וכך הן יעלו לפי הסדר לבמה וכולם ייהנו מהטרנד האופנתי.

עולם השירה 

חלום הזמרה הוא של בנות מצווה רבות, לכן הן יכולות להקליט שיר ייחודי, עם מוסיקה נפלאה, חברות שמלוות אותה ומבצעות קולות ברקע ובעיקר שיר סוחף שיזכה להמון מחיאות כפיים. 

תפאורה מיוחדת באולם 

עיצוב מקום לבר מצווה או לבת מצווה שיהיה בסגנון מדהים, יגרור המון קריאות התפעלות מכל מי שנכנס לאולם. כך אפשר לעצב אותו בסגנון מדבר עם בדים בגווני אדמה, גמלים מצוירים, נווה מדבר, לבוש מיוחד המותאם לחום במדבר ועוד. 

כמו כן עיצוב אולם בסגנון של סרטי וולט דיסני שילדה זו אוהבת מאד. כך אפשר יהיה לראות את כל הדמויות האהובות על אמצעי פרסום שונים ברחבי העולם, תושמע המוסיקה מתוך הסרטים הללו ויוקרנו קטעים נבחרים מסרטים שאהובים עליה במיוחד ושהיא מזדהה עם הדמויות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...