4 דברים לבדוק לפני שרוכשים מזרן לתינוק

1809830-min

כאשר באים לרכוש מיטה או עריסה לתינוק, תמיד עולה השאלה באיזה מזרן לבחור. המיטות או העריסות לתינוקות לא מגיעים באופן אוטומטי עם מזרן אחיד וקובע. תמיד מציעים ללקוחות אפשרויות נוספות ואפשרויות לשדרוג המזרון לתינוק על מנת להבטיח יעילות גבוהה יותר של המזרון.

אנחנו כאן על מנת להמליץ לכם על ארבע נקודות חשובות אותם עליכם לבדוק כאשר אתם באים לבחור את המזרן לתינוק.

מזרון נושם – דבר ראשון חשוב לוודא כי מדובר במזרון נושם. מזרון נושם הוא מזרון הרבה יותר בטוח לתינוק ועליו תוכלו להשכיב אותו גם על הבטן ללא חשש. (רק כאשר הוא ער כמובן…)

מזרון רחב – המזרון אמור להיות נוח ורחב בהתאם לגילו של התינוק. התינוק הקטן בן יומו יכול להסתפק במיטה קטנה. אך תינוק גדול יותר כבר זקוק למיטה מעט יותר רחבה. שם הוא יוכל להתהפך, הוא יוכל לזחול וגם לשחק.

מזרון עם ציפוי נשלף – חשוב לבחור מזרון שיש לו ציפוי נשלף. הציפוי הנשלף יאפשר לכבס את המזרון אם הוא יירטב בעקבות הרטבות של התינוק או פליטות והקאות וכן הלאה.

מזרון שמתאים למיטה – תמיד חשוב לבחור מזרון שמתאים לגודל של המיטה. אף פעם לא כדאי לבחור מזרון שלא יישב באופן מושלם בתוך המיטה. מזרון קטן מידי עלול לסכן את התינוק כי הוא יוכל להיכלא בפנים או שידיו או רגליו ייתקעו בפנים. מזרון גדול מידי עלול גם כן לגרום לתקלות. התינוק לא יוכל לשכב בנוח.

אז שימו לב לאפשרויות, בחרו את המזרון הכי בטוח, הכי מתאים והכי נוח לתינוק שלכם. כך הם ייהנו משינה נוחה ובטוחה ואתם ההורים תהיו רגועים כי התינוק שלכם יקבל את הטוב ביותר.

כנסו עוד היום לחנות האון ליין שלנו – https://www.baby-star.co.il/.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...