מתי בעצם אנחנו צריכים נוטריון

נוטריון

לא מדובר בשירותי עריכת דין המוכרים לנו בד"כ

מספרם של עורכי הדין במדינת ישראל נחשב לבין הגבוהים ביותר בעולם המערבי. נראה כי יש כאן מספר לא מבוטל של עורכי דין לכל אלף אנשים, ולכן חשוב מאוד להתייחס לא רק לכמות של אנשי מקצוע אילו, אלא גם לתחום ההתמחות של כל אחד מהם, רמת המקצועיות של הטובים שבהם, ולדברים שמותר או אסור להם לעשות במסגרת התחום שבו הם עוסקים. זאת כדי להבין את ההבדל בין נוטריונים לשאר עורכי הדין.

כשמדובר על נוטריון, חשוב לדעת שזהו עורך דין שהוסמך על ידי המדינה בהתאם לחוק הנוטריונים שנחקק בישראל לפני שנים רבות. חוק זה מאפשר למי שהוסמך כנדרש לאשר מסמכים משפטיים, לערוך אותם בהתאם לחוק, ואף לאמת מסמכים כאלה. כך יכול איש מקצוע זה להציע את שירותיו כחוק, לעומת עורך דין שלא הוסמך, ואין לו שום היתר להציע עריכות, שירותים ואימותים במסמכים משפטיים שונים.

מגוון השירותים שמציע נוטריון ומשרתים רבים בימינו

אם רוצים להבין טוב יותר מה עושה עורך דין בתחום העיסוק שלו ואילו שירותים הוא מציע לכל אדם במדינת ישראל, הרי שחשוב להכיר טוב יותר את ההסמכה שקיבל הנוטריון. אל עורך דין כזה יכולים להגיע אילו שזקוקים לאימות של הסכם ממון שערכו ביניהם לפני חתונה או לאישור של ההסכם, אילו שיש להם ענייני צוואה ללבן, אילו שצריכים כמה שיותר מהר אישור לתצהירים מסוימים ועוד אנשים וגורמים אחרים.

כך אנו יכולים למצוא גם את מי שזקוק לשירות של תרגום נוטריוני מקצועי או אישור להצהרת מתרגם, את מי שחייב ייפויי כוח למהלך מסוים, את מי שמעוניין באישור חתימה של אדם מסוים או באימות שאדם מסוים אכן חי, את אילו שדורשים אישור לנכונות של העתקי מסמכים ועוד. אם כן, אין ספק שמדובר על שירותים חשובים מאוד שמראים עד כמה נוטריון הוא עורך דין שהפנייה אליו חשובה בלא מעט פעמים.

בין מקצועיות מתבקשת ליחס אישי

הסמכתו של עורך דין למתן שירותים כמו אלה שצוינו לעיל, מראה כיצד מדובר על מי שחייב להציג רמות מקצועיות ואמינות גבוהות מאוד. עבור כל מי שזקוק לשירותיו של נוטריון בכל עיר וישוב שהוא במדינת ישראל, הרי שהוא ירצה מאוד ליהנות מרמת מקצועיות גבוהה ומשירות אמין ואישי על מנת שיקבל את כל מה שביקש בצורה מדויקת וכמה שיותר מהר. זאת אם הוא מעוניין בדברים בהתאם לחוקי המדינה, כמובן.

ההבנה כי הגעה אל עורך דין מוסמך כזה כוללת בתוכה, אם נגדיר זאת כך, גם הבנה מדויקת של צרכי הלקוח, גם שירות ממוקד בהתאם לכל צורך, גם סיום התהליכים בזמן סביר, גם מענה לשאלות רלוונטיות, וגם סבלנות ויחס אישי, היא עבור כל לקוח כזו שסוללת את דרכו אל נוטריון מסוים על פני איש מקצוע אחר שמוסמך גם הוא. זאת מאחר ומדובר על הבנה כי השירות יהיה הטוב ביותר בכל רגע ושלב שלו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...