כל מה שרציתם לדעת על הפקעות קרקע

הפקעת קרקעות המצויות בבעלות של אנשים פרטיים יכול להתבצע מצד המדינה במקרים בהם ישנה מטרה ציבורית נרחבת שעומדת לנגד המדינה. ברוב המוחלט של המקרים הפקעות קרקע מתבצעות תוך כדי תשלום פיצויים לבעלים. גובה הפיצוי תלוי בפרמטרים רבים ובעיקר בשווי הנכס אותו מפקיעים.

ישנם לא מעט מצבים שבהם מתעוררת מחלוקת בין המדינה לבין בעלי הקרקע, וזאת בגין גובה הפיצוי או היבטים נוספים שנוגעים למועד הפינוי או סוגיות אחרות. במקרים כאלו ישנה מעורבות של בית המשפט לרוב, ותיקים בתחום יכולים להימשך שנים רבות.

מה לעשות לקראת הפקעת הקרקע?

אם אתם ניצבים במצב שבו הקרקע שלכם הולכת להיות מופקעת בקרוב, אך התנאים שהוכתבו לכם אינם מוצאים חן בעיניכם ואתם חושבים שמגיע לכם יותר, תוכלו לפנות אל עורך דין שיוכל לייצג את האינטרסים שלכם. כך תוכלו להבטיח שאתם מקבלים בדיוק את מה שמגיע לכם וממצים את הזכויות עד תום.

כדי להבטיח שאתם מתנהלים בצורה מושכלת, יהיה כדאי לכם לפעול בשיקול דעת מרבי ולעשות כל מה שאתם יכולים על מנת ללכת בדרך הבטוחה עם השיקולים שלכם ולעשות כל מה שאתם יכולים במישור הזה של בחירת עורך דין שידע לעזור לכם לאורך כל הדרך עם התהליך המדובר.

תבחנו היטב את הזכויות שלכם

במקרה שאתם לא בטוחים לגבי הזכויות שלכם וכל מה שמגיע לכם מהמדינה, יהיה כדאי לכם לפנות בהקדם אל עורך דין שיוכל להנחות אתכם בדבר הכלים שעומדים לרשותכם ולהסביר לכם בדיוק מה תוכלו לעשות בהתחשב במצב שלכם. כך תוכלו להתנהל בצורה אחראית ולהיות בטוחים שאתם עושים כל מה שאתם יכולים על מנת שבסופו של התהליך תוכלו לקבל פיצוי הולם.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.banai.co.il

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...