כל מה שרציתם לדעת על הפקעות קרקע

הפקעות קרקע

הפקעת קרקעות המצויות בבעלות של אנשים פרטיים יכול להתבצע מצד המדינה במקרים בהם ישנה מטרה ציבורית נרחבת שעומדת לנגד המדינה. ברוב המוחלט של המקרים הפקעות קרקע מתבצעות תוך כדי תשלום פיצויים לבעלים. גובה הפיצוי תלוי בפרמטרים רבים ובעיקר בשווי הנכס אותו מפקיעים.

ישנם לא מעט מצבים שבהם מתעוררת מחלוקת בין המדינה לבין בעלי הקרקע, וזאת בגין גובה הפיצוי או היבטים נוספים שנוגעים למועד הפינוי או סוגיות אחרות. במקרים כאלו ישנה מעורבות של בית המשפט לרוב, ותיקים בתחום יכולים להימשך שנים רבות.

מה לעשות לקראת הפקעת הקרקע?

אם אתם ניצבים במצב שבו הקרקע שלכם הולכת להיות מופקעת בקרוב, אך התנאים שהוכתבו לכם אינם מוצאים חן בעיניכם ואתם חושבים שמגיע לכם יותר, תוכלו לפנות אל עורך דין שיוכל לייצג את האינטרסים שלכם. כך תוכלו להבטיח שאתם מקבלים בדיוק את מה שמגיע לכם וממצים את הזכויות עד תום.

כדי להבטיח שאתם מתנהלים בצורה מושכלת, יהיה כדאי לכם לפעול בשיקול דעת מרבי ולעשות כל מה שאתם יכולים על מנת ללכת בדרך הבטוחה עם השיקולים שלכם ולעשות כל מה שאתם יכולים במישור הזה של בחירת עורך דין שידע לעזור לכם לאורך כל הדרך עם התהליך המדובר.

תבחנו היטב את הזכויות שלכם

במקרה שאתם לא בטוחים לגבי הזכויות שלכם וכל מה שמגיע לכם מהמדינה, יהיה כדאי לכם לפנות בהקדם אל עורך דין שיוכל להנחות אתכם בדבר הכלים שעומדים לרשותכם ולהסביר לכם בדיוק מה תוכלו לעשות בהתחשב במצב שלכם. כך תוכלו להתנהל בצורה אחראית ולהיות בטוחים שאתם עושים כל מה שאתם יכולים על מנת שבסופו של התהליך תוכלו לקבל פיצוי הולם.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.banai.co.il

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

עובדות לגן ילדים

עובדות לגן ילדים

היום ניתן למצוא יותר ויותר גני ילדים, אשר מחפשים אחר סייעות מתאימות. בתקופה האחרונה ניתן לשמוע לא פעם על סייעות שאינן מתאימות לעבודה עם ילדים,

קרא עוד »
דוד בן הרוש נמל אשדוד

דוד בן הרוש נמל אשדוד

לא מעט אנשים שמעו על המוניטין האיכותי של דוד בן הרוש נמל אשדוד, היות ומדובר על אישיות ציבורית מוכרת ואהובה. מי שלא מכיר את בן

קרא עוד »