האם כדאי לעשות ביטוח סיעודי?

האם כדאי לעשות ביטוח סיעודי?

המאמר באדיבות https://www.siud-law.co.il

אפשר להגיד כי האנשים בעולם מתחלקים לשני סוגים, אוהבי סיכון ושונאי סיכון. זה נכון כאשר אנו מדברים על נהגים, על תחביבים, על שירות צבאי או על כל דבר אחר וזה בטח נכון כאשר אנו מדברים על ביטוח. עליכם להבין כי התשובה לשאלה האם לעשות ביטוח או לא נעוצה בשאלה כמה אתם אוהבי סיכון. אם אתם שונאי סיכון אזי זה ברור כי אתם צריכים לעשות ביטוח מכיוון שהדבר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. אם אתם אוהבי סיכון ומוכנים לחיות עם הידיעה שאין לכם כרית ביטחון אזי ברור כי אתם לא צריכים לעשות ביטוח. זה נכון כאשר אנו מדברים על ביטוח תאונות, על ביטוח דירה וכן גם כאשר אנו מדברים על ביטוח סיעודי. עליכם לדעת כי אפשר להיהפך לסיעודי בכל רגע ולכן ביטוח סיעודי הוא משהו שכדאי לשקול אותו בחיוב. 

מדוע לא כדאי לעשות ביטוח סיעודי ללא ייעוץ מעורך דין?

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שפעמים רבות חברות הביטוח מנסות לתחמן אתכם עם כל מני סעיפים מוזרים אשר רק מבט מדוקדק והבנה משפטית יעזרו לכם להבין את התרגיל שמנסים לעשות לכם. בסופו של דבר חברות הביטוח ינסו לעשות כל מאמץ בכדי לגרום לכם לשלם כמה שיותר ולקבל כמה שפחות וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם התרגילים הללו היא לפנות אל עו"ד ביטוח סיעודי אשר יסייע לכם בכך בצורה הטובה ביותר. לא מספיק לפנות אל סתם עו"ד אלא אתם צריכים לפנות אל עוד המתמחה בתחום הסיעודי מכיוון שהוא יודע הכי טוב כיצד לסייע ולייעץ לכם. 

האם העלות של ביטוח סיעודי היא גבוהה

עליכם להבין כי העלות של ביטוח סיעודי מתשנה בהתאם לגיל שלכם וככל שאתם יותר מבוגרים כך הביטוח יהיה יותר יקר. על כן אתם צריכים לעשות חישוב לאורך שנים ולהבין כמה תשלמו על הביטוח כל שנה ואז להחליט האם זה כדאי כאשר כל הזמן אתם צריכים גם לחשוב על השאלה כמה אתם תשלמו אם חס וחלילה תהפכו לסיעודיים.

אולי יעניין אותך גם תביעה לגמלת סיעוד

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...